Çok Satanlar

Sx Mini 

Sigaranın sağlığınıza verdiği zararlardan uzaklaşmak için pod mod elektronik sigara çeşitlerini inceliyorsanız SX Mini ürünlerine özellikle bakmanızı tavsiye ederiz. Sektörün lider çip üreticilerinden olan, Dongguan Yihi Electronic Co. markası olan SX Mini, isminden de anlaşılacağı küçük ve hafif tasarıma sahip ürünleri kapsayan bir gama sahiptir. Ancak, markanın pod mod e-sigara ürünlerinin tamamı, geleneksel ürünlerden oldukça farklı ve gelişmiş özelliklere sahiptir. Kimi modellerinde dijitalleştirilmiş kullanım özellikleri de bulunan markaya ait ürünler oldukça şık tasarıma sahiptir. Üretim faaliyetlerine 2010 yılında başlayan firma bugüne kadar devam eden sektör faaliyetleri kapsamında sürekli gelişen ve daha yüksek standartlarda üretimi öngören bir vizyonu benimsemiştir. Firmanın ürünleri, dünyanın birçok ülkesi tarafından talep görmekte ülkemizde ise SX Mini ürünlerine, www.podmodturkey.com adresinden uygun fiyatlarla erişilebilmektedir. Müşteri memnuniyetini bir temel ilke olarak benimseyen Sx Mini, pod mod elektronik sigaraların verimliliği noktasında oldukça iyi bir üne sahiptir. Sigarayı aratmayacak vasıflarda buhar üreten ürünleri ile SX Mini parmaklarınızın ucunda.

Popüler SX Mini Pod Mod Ürünleri

SX Mini hali hazırda üretimi devam eden 20’ye yakın modele sahiptir. Bu ürünlerin içerisinde giriş seviyesi ve kompakt bir pod mod olan SX Mini Mi Class Pod en popüler olanı olarak bilinir. İnce kalem tarzı tasarımı ve salt likit ile kullanılması, bu ürünü, özellikle pod mod elektronik sigara kullanmaya yeni başlayanlar için çekici hale getirir.

Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe
  • SX Mini Mi Class Pod Mod
    2 Yorumlar
    300,00 TL Stokta Yok
    SX Mini Mi Class Pod Mod, üstün performans sağlayan Yihi SX290 Chip, oled ekran, 400mAh pil kapasitesi ve 1.8ml ceramic kartuşuyla göz dolduran bir cihazdır.
Gösterilen 1 - 1 arasındaki 1 öğe

Menu