Çok Satanlar

Sıkça Sorulan Sorular

 • General
 • Ürünleriniz Orjinalmi?

  Satış yaptığımız tüm ürünlerimiz orijinaldır. Barkod ile marka resmi sitelerine girerek orijinallik kontrolü yapabilirsiniz.

  Likitler de ise ürünün detaylı fotoğraflarını çekip likit markasının resmi mail adresine iletebilirsiniz. Firmalar bu maillere cevap vermektedirler. Ayrıca birçok markanın yetkili satış sertifikasına sahibiz.

 • Ücretsiz Kargo Mevcutmu?

  500 TL ve üzeri siparişleriniz Yurtiçi Kargo ile ücretsiz gönderilmektedir.

 • Kargom Nerede Nasıl Öğrenebilirim?

  Sipariş sonrasında kargo takipleri aynı gün 18.00-20.00 saatleri arasında sisteme işlenmektedir. Mail adresiniz ile sisteme giriş yapıp siparişlerim kısmından kargo takip numaranıza bakabilirsiniz. Ayrıca mail adresinize kargo takip numaraları işlendiğinde mail atılmaktadır.

 • Vermiş Olduğum Sipariş Bana Ne Zaman Ulaşır?

  Hafta içi saat 14:30’a kadar verilen siparişleri aynı gün içerisinde kargo yapmaktayız. Haftasonu gelen siparişler pazartesi günü gönderilecektir. Gönderim yaptığımız il İstanbul olup ortalama 1-2 iş gününde kargo firması tarafından tarafınıza teslimat yapılacaktır.

 • Elektronik Sigara Garanti ve İade Koşulları Nelerdir?

  Elektronik sigara satışlarının ülkemizde yasal olarak izni olmadığı için kutu içerisinden çıkan garanti belgesinin geçerliliği yoktur. Firmamız olarak bizden satın almış olduğunuz cihazınıza fabrikasyon hataya karşı 1 gün garanti vermekteyiz. Kargoyu teslim aldığınız gün cihazınızı denedikten  sonra bir problem var ise bize bildirebilir, iade yada değişim talep edebilirsiniz. Cihazınızın gerekli kontrolleri sağlandıktan sonra iadeniz yada değişim talebiniz karşılanacaktır. Likit, coil ve kartuş ürünlerinde herhangi bir iade yada değişim bulunmamaktadır.

 • Vermiş Olduğum Siparişi Nasıl İptal Edebilirim?

  Vermiş olduğunuz bir siparişi iptal etmek için WhatsApp destek hattımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Elektronik Sigara, Sigarayı Bıraktırırmı?

  Sigarayı bırakma eyleminin ilk adımı kendi zihninizde başlar. Sigarayı bırakma niyetine girip bu düşünceyi kafanızda sağlam temeller üzerine oturtursanız elektronik sigara size yardımcı olabilecek en kuvvetli yardımcı olacaktır. Elektronik sigara sayesinde hem sigara alışkanlığının yerini doldurabilir hem de adım adım nikotin bağımlılığınıza elveda diyebilirsiniz.